FRĄCZYK MEBLE STUDIO

 

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli kuchennych, pokojowych,

sypialnych i szaf przesuwnych pod wymiar.

 

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i tradycji sięgającej prawie 25 lat potrafimy wykonać niemal każdy mebel i z radością prowadzimy naszych klientów od projektu do montażu. 
Dojeżdżamy na miejsce i wykonujemy szczegółowe pomiary pomieszczenia. 
Doradzamy w kwestii rozmieszczenia mebli, kolorystyki oraz zastosowania odpowiednich systemów i najlepszych materiałów renomowanych firm. Wszystko po to, by nasz produkt był maksymalnie dopasowany do wymagań naszych klientów, ułatwiał codzienne funkcjonowanie w pięknym i ergonomicznym wnętrzu oraz służył przez długie lata.
Wykonujemy meble w naszym zakładzie przy użyciu nowoczesnych maszyn i nowatorskich technologii, co pozwala wykonać je z należytą dokładnością i zachowaniem stosownej jakości, przez co drastycznie zwiększa się żywotność naszych produktów.
Dowozimy meble własnym transportem, co pozwala zadbać o odpowiednie zabezpieczenie naszych produktów i bezproblemowe dostarczenie ich na miejsce.
Montujemy meble z należytą starannością i dbałością o każdy detal, używamy tylko i wyłącznie narzędzi wiodących firm, co w połączeniu z naszym doświadczeniem i profesjonalizmem daje świetne efekty i pozwala zadowolić naszych klientów.